هایپر قسط
هایپر قسط
طراح گرا|
هایپر قسط

چرا خرید اقساطی؟

چرا خرید اقساطی؟

حتما برای شما حتی برای یکبار پیش آمده است که در یک فاصله ی زمانی پول و پس اندازی ذخیره نداشته اید و در همان فاصله ی زمانی وسیله ی مورد نیازتان آسیب دیده است و یا به یک وسیله ای نیاز مبرم داشته اید. در این زمان نمی دانستید که چه کار کنید و معمولا راضی به قرض گرفتن پول و یا حتی گرفتن وام با سود های زیاد بوده اید. در این شرایط، فروشگاه هایی با اولویت فروش اقساط از جمله مجموعه فروشگاه های زنجیره ای هایپر قسط به کمک شما می آیند و شما می توانید از تسهیلات فراهم آمده برای شما استفاده و نهایت بهره را ببرید.

شما با پرداخت های اعتباری و اقساط ماهیانه به جای پرداخت نقدی، می توانید قادر به خرید محصولات گران قیمت و با کیفیت مورد نیازتان باشید. همچنین در این طرح، نرخ های سود ماهیانه و پرداخت ها در تمام دوره باز پرداخت دارای ثبات می باشند که این امر خود در فروش اقساطی به مصرف کنندگان این امکان را میدهد تا درآمد و هزینه های جاری خود را برنامه ریزی کنند.

خرید اقساطی کالا و خدمات عبارت است از معاملة کالا یا خدمت بر این اساس که پرداخت قیمت آن به شکل قسطی و در فواصل منظم، ظرف مدت زمانی معین الزامی باشد. این شیوة از خرید و فروش برای هر دو طرف خریدار و فروشنده منفعت هایی را در بر دارد؛ با این کار فروشنده بهای بیشتری از مشتریان دریافت میکند و به پروسه ی بازاریابی و جذب مشتری خود کمک شایانی می کند؛ از سوی دیگر مشتری می تواند قبل از پس انداز مبلغ کالای مورد نیاز خود، آن کالا را در اختیار خود داشته باشد.

یکی از مزایای مهم این طرح، فروش اعتباری و اقساط انواع کالاها، به خصوص کالاهای لوکس و گران قیمت مثل لوازم خانگی، انواع گوشی های موبایل، لپ تاپ، کالای خواب، جهیزیه و . می باشد

 

چرا خرید اقساطی؟
BESbswy